| PublicName330 a întrebat:

Mie-mi place sa traiesc periculos! XD
Eu, o data, am aruncat o punga pe un container pe care scria "Hartie" 3happy
Si parintii mei n-au aflat! big grin
Voi cand ati trait cel mai periculos?
Dau ffundulita!

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Cand am bagat maxim la ATV si am fost azvarlit 2 metri, sau chiar 3. Din fericire mi-a intrat o crenguta in picior si...cam atata laughing)

| August99 a răspuns:

Am sarit cu bicicleta pe o rampa in padure si am cazut si am dat cu capul de copac. Noroc cu casca.

| AsaMaCheama a răspuns:

Sa mergi cu portiera deschisa ca bouu pana iti dai seama zgarii masina de o ia mama dracu (EU)

| Tanasiri a răspuns:

Eu am trăit periculos când am copiat la istorie. Daca va spun cum am copiat ar trebui sa va omor după laughing)