| Alexiss25 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi puneti si mie niste site-uri sau imagini sau orice cu dulap pentru sufragerie. Mai exact: sa fie pentru sufragerie, si sa aiba doar un loc pentru televizor. In rest dulap pentru haine. Fara vitrina, rafturi, etc.Doar dulap si televizor.Am mai vazut la altii si mie mi-ar fi de folos.
Dau fundav!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Si nu ai intrebat de unde au cumparat. Poti sa faci pe comanda. Functie de dimensiunile televizorului, spatiul pe care il ai...