| AnemonaP a întrebat:

Cum fac sa vad un film la televizor? Vreau sa conectez laptopul la televizor, iar ce se vede pe laptop sa se vada si la televizor.Am televizor Daewoo. Iar laptopul Hp Pavilion. Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| xToTheZx a răspuns:

Prin adaptor HDMI - S-Video. Daca nu ai poti gasi la orice magazine electronice. Daca nu ai iesire HDMI atunci folosesti VGA-HDMI. Pa, pa

| anonimul325360 a răspuns:

Dap ai acels laptop ca al meu si eu il conectez prin fire ce e asa de greu in unesti dela spatele lui cu un fir care intra si la tv!