| anonim_4396 a întrebat:

Hidroforul este in garantie de la frigul asta a inghetat si a crapat un capac din fonta credeti ca imi dau garantia fara sa mai platesc? rasp. urg

5 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Cu siguranta da.
Insa se pune problema daca era izolat bine. Daca nu, se considera vina ta.Si trebuie sa cumperi tu capacul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se garanteaza spargerea sau distrugerea in mod voit.Iti va fi reparata dar numai contra cost.Numai bine.

| skama18 a răspuns:

Nimeni da garantie pentru pagube provocate de mana omului ...are prospect si acolo scrie k trebuie pun intr-un spatiu bine izolat. deci

| Generation22 a răspuns:

Da 100% daca ai garantie normal happy

| TRANSVERSAL a răspuns:

Culmea.este.ca.l-am.cumparat,doar.de.6luni