| Katoky a întrebat:

Imi dati niste idei cum se imi decorez camera (am 11 ani fata)

Răspuns Câştigător
| xDidi a răspuns:

La 11 ani preferam postere si stickere marfa. Mie imi placea movul. Deci aveam perdelele si peretii un lila deschis. Am cumparat de la magazin (se gasesc oriunde) niste stickere de mai multe culori cu litere. Si mi-am scris numele pe un perete. O alta idee marfa sunt CD-urile. Cumpara super glue si multe CD-uri de la magazin. Apoi lipesteti-le unde doresti. Pe perete,pe un dulap mai mare,pe tavan big grin unde vrei. Arata chiar super big grin Oricum,daca nu vrei asa,poti opta oricand pentru postere. Stii,cele mai bune surse de postere sunt revistele pentru adolescenti. Gen BRAVO,BRAVO girl,Popcorn, etc. Si sunt marfa si ele. Sau mai sunt acele stele care stralucesc in intuneric. happy Sper ca te-am ajutat. big grin Oricum, eu nu cersesc funde ca altele.

| Katoky explică (pentru xDidi):

Raspunsultau e bun...pai chiar daca ai cere funda conteaza daca ai dat ceva bun ce imi place mie...si ai fosty de ajutor mersi! imi dai emailul tau?

1 răspuns: