| angygr a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog ce flori si plante ornamentale in ghiveci ati cumparat in ultima vreme si la ce pret?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Rasduri de petunii la 1, 5 lei de la Bricostrore si muscate curgatoare mici la 3 lei de la Honfbach

4 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Dafin(laur), maslin si un bonsai de portocal.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Saptamana trecuta am cumparat o " Guzmania " de la florarie si am dat 15 lei.

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Boschetzii..nu sunt foarte scumpi rolling on the floor

| angygr explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Astept si altele. Vreau ca in viitor sa-mi deschid un magazin de specialitate cu flori aduse din Grecia.