| alabalaportocalaaaaaa a întrebat:

In cat timp se poate construi o casa cu etaj,daca te tii de ea zilnic? Inafara de duminicawinking
Ma refer la constructie, si sa traga instalatiile.

Răspuns Câştigător
| clorhidrat a răspuns:

In mod normal in 3 luni ajungi in rosu. Adica fundatie, ziduri si acoperis. Insa acest lucru necesita cel putin 5 persoane care sa lucreze la aceasta casa. Daca esti singur inmulteste lucrul acesta cu 5. Precizez ca acesta ii un timp mediu pentru o casa construita la campie fara lucrari speciale de excavare a pamantului, etc.

2 răspunsuri:
| conprocasa a răspuns:

2-3 luni la rosu, 5-6 luni la cheie, pentru o casa medie http://www.conprocasa.ro