| ALEXICAmarketing a întrebat:

In cat timp se poate tencui un apartament de 46 mp si la ce cost?

Răspuns Câştigător
| GouDidodino a răspuns:

De ce vrei tencuit? Sunt asa nașpa pereții? Mai rapid, mai ieftin si mai usor este gletul

| ALEXICAmarketing explică (pentru GouDidodino):

Multumesc.Deci de gletuit e mai bine. Uite de aia e bine sa comunici pe net cu lumea ca inveti mereu ceva.
Au calciu pe ei si arata ca dracu.Am incercat eu sa il dau jos dar e multa munca.Am reusit doar intr-o camera si am muncit o saptamana.

| GouDidodino a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Păi calciu ala trebuie dat jos. Orice ai da, curata până la placa de beton, apoi dai amorsa si glet

| GouDidodino a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Încearcă sa uzi peretele inainte si apoi curata cu spaclul, încearcă pe o porțiune mai mica, în caz că nu ti se pare ok sa nu lasi mult sa se usuce

| ALEXICAmarketing explică (pentru GouDidodino):

Merge greu, am incercat.
Mai bine pun pe cineva sa dea cu ceva peste.
Nu vreau sa zugravesc, doar sa arate ok pereti.
Vreau sa vand asa apartamentul.