| crinuta a întrebat:

In ce culori iti impodobesti bradul de Craciun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cativa ani il fac albastru cu argintiu.In fiecare an mai adaug cate ceva - globuri, alte margele, sau ornamente, in aceleasi nuante. Iese superb. Din an in an e mai frumos.Ai putea zice ca te plictisesti de el in fiecare an cu aceleasi culor, dar nu e deloc asa.

6 răspunsuri:
| stardeea a răspuns:

rosu si auriu ca in fiecare Craciun

| Irina a răspuns:

Sora mea il impodobeste in fiecare an cu podoabe aurii si iese f frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta in top este culoarea rosie, este o idee, oricum este culoarea ascociata Craciunului. Iti doresc sa ai un brad cat mai frumos impodibit si multe daruri sub el happy Un An Nou fericit! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare prea de fite sa-l faci o singura culoare; e frumos dar e o moda acum. Eu raman la pomul impodobit in toate culorile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta in rosu si auriu. Sper sa ai inspiratie si iti doresc un an nou fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit undeva ca anul asta sunt in top culorile verde, alb, mov. Mai ales pentru perioada Craciunului. Mi-e greu sa-mi imaginez un brad impodobit cu o asemenea combinatie, deci cred ca o sa ignor tendintele si o sa ma axez pe decoratiunile pe care le am deja, cu precadere cele argintii.