| Miky03 a întrebat:

Tu cum iti impodobesti bradul?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu îndemânare.

| IoanPetru a răspuns:

Cu globuri laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Anul ăsta am să-l fac cu globulețe roșii si si fundițe în aceeași nuanță. În vârf voi pune îngerașul meu foarte special...din puf alb. Sub brad voi așeza cadourile pentru cei dragi.

| Maomau a răspuns:

Foarte frumos!

| DiazAndreea a răspuns:

Poooi: globulete rosii, argintii si aurii cu cativa ingerasi de sticla, beteala, varful auriui si instalatia care este in mai multe culori.

| Patrick0Star a răspuns:

Cu beteala, globulete si luminite frumos echilibrate. Am pus globulete albastre si albe, si cateva rosii si beteala de culori asemanatoare.Tu?

| susanumarian a răspuns:

Peteala, globuri, bumbonele pentru copii, pasarele, limini stelute.si mai multe

| AmaliaM a răspuns:

Globuri albastre si argintii + beteala argintie + luminite :3