| tsal24 a întrebat:

In fiecare dimineata vecinul meu incepe sa dea gauri in pereti cu bormasina. Problema este ca a facut asta toata vara si de obicei incepe la ora 9 si termina la ora 12-1. Are cineva idee de ce da atatea gauri, la ce ii trebuie? Inteleg ca isi renoveaza apartamentul dar cred ca face asa doar ca sa isi enerveze vecinii.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Du-te la el și plânge-te! Ori enervează-l și tu.
Baftă!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce nenorocit! nu te lasa sa dormi si tu pana seara dupa o noapte intreaga de jucat pe calculator.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Asa se intampla mereu, cum iese putin soarele primavara vezi muncitori cum sparg soseaua sa faca nu stiu ce la o teava si o tin asa pana-n toamna, cum vine vara toti incep sa-si renoveze, nu e bloc fara asa ceva vara laughing) dar e cam mult pana la 12-1, cred ca are voie pana la 10