| LTAA a întrebat:

La 2 secunde după ce pornesc aspiratorul, acesta scoate un zgomot infernal, ca un țipăt de durere.
Abia am reușit să dau un "tur" de casă cu el și tot m-a luat durerea de cap.

Răspuns Câştigător
| rTurcoaz a răspuns:

Pai de cati ani il ai? Poate e prea vechi si nu mai merge asa de bine. poate ai aspirat un lucru care era ud si plin de apa.mie mi s-a intamplat ceva de genul asta. sau poate asa l-ai cumparat tu '"sa scoata tipete'" thinking
Oricum sper ca te-am ajutat!
Funta? puppy dog eyes happy

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce tip de aspirator e. Oricum, motorul sau elicea freaca undeva in ceva, de acolo si tipatul asurzitor. Banuiesc ca suna cam ca o masina cu ambreajul uzat, nu?

| LTAA explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu, suna ca si cum ar tipa cineva in urechea mea, nu stiu daca ambreiajul uzat suna la fel.

| viotedy a răspuns:

Poate are ceva blocat in furtun.

| PunkGirls a răspuns:

Pune-ti dopuri de urechi sau casti(casti in senul de a asculta o muzica) Sa nu mai auzi acest ''țipăt de durere''... Sper ca te-am ajutat big grin