| Mercedes24 a întrebat:

La cate oua cade o puică din rasa mica?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa cadă? Să se tina bine de balustrada.
La modul serios acum, scrie mai clar daca vrei sa nu mai primesti raspunsuri la mișto.

| francut a răspuns (pentru darrio2007):

happy Vrea sa intrebe cand cade closca. Adica, cand nu mai face oua, dar sta sa le cloceasca. Si in mod ciudat, intreaba "la cate oua" si nu de varsta. Parca ar fi masina si intreaba de kilometraj. laughing

| lpavel a răspuns:

Ce vrei tu sa intrebi mai exact? Vorbeste romaneste daca se poate! laughing sau poate o faci dar cum nu suntem crescatori de gaini si de puicute nu stim la ce te referi... big grin