| anonim_4396 a întrebat:

La ora 8 seara am pus în teracota, cu 5 rânduri, tip Dede*** ultimele 2 bucăți de lemne iar la 10 seara era în cameră 25 de grade. La 10 dimineața în cameră era 15 grade, deci în decurs de 12 ore a scăzut temperatura camerei cu 10 grade. Întrebare: am notă de trecere?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are nota de trecere cu soba? Soba a dat examen, nu tu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu cred ca tu faci cald afara.

| Steauafcsb a răspuns:

Ca o completare la întrebare afară e o temperatura noaptea de -7 până la -11, 12 g Celsius

| mariusteleorman a răspuns:

Lasa calculele matematice si fa.ti alta soba, poti vorbi cu mesterul de la Facebook,, sobebragadiru,,