lolita
| lolita a întrebat:

Ma mut in casa noua, si nu am nici o idee de ce culoare sa fie gresia si faianta din baie,(in restul casei este alb cu gri), ce culuori sa fie peretii din camere, in salon doi pereti sunt rosii,(nu ma intrebati de ce), sa-i las asa? v-as multumi si daca imi lasati un link.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e! http://icipaints.com/......lizer.html 2.2! 2.2&ColourTemp=6500

12 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Bine te-ai mutathappy, un cadou de casa noua, nu stiu sa ai grija de ea, si schimbarile le faci dupa placul tau.

lolita
| lolita explică:

Pentru prima data ce pun si eu o intrebare serioasa nimeni nu ma ajuta, si altii mai zic ca imi sta capul numai la prostii. big grin

lolita
| lolita explică:

Merçi zazu, acum am vazut raspunsul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne mai intreba te rog pe noi. Fa renovarile care iti plac si, daca tie iti plac, mie nu mai incape indoiala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau simulatorul de culori, foarte misto.eu de aici mi-am ales culorile.iti poti alege ce tip de camera vrei, eu am gasit cate o fotografie pentru fiecare camera.in salon am gri marmota si verde antic.scarile in spre dormitoare le am maro ciocolata, holul la copiii este rosu profund, in dormitorul meu am mooooooooooooov inchis, inchis, inchis de tot, dar e atat de catifelat ca nu iti vine sa crezi.mergi la leroy merlin si cumpara de culori de la bruguer, perfecte.http://icipaints.com/colourtools/es_AR/mousepainter/loader.htm http://decoracion2.com/etiqueta/simulador simulatorul de ambient de alba e argentinian si e cel mai complex. felicitari si casa de piatra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkul de la mine nu se deschide pentru ca sunt impreuna amandoua, mai asteapta 10 minute pentru ca l-am modificat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai lolita ca te ajut eu, da nu pot decit cu ginduri bune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e culoarea la mine in dormitor, ai incercat sa "pui culorile pe pereti". apesi pe tonul respectiv si duci sageata fara sa intrerupi pe perete, acolo ii dai drumul si se coloreazalourtools/es_AR/mousepainter/visualizer.html? imagecode=bedroom_1&Gammas=2.2! 2.2! 2.2&ColourTemp=6500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui un albastru

| fzcsm a răspuns:

Eu zic sa fie verde cu alb baia.

| baby_6882 a răspuns:

Eu una ador intr-o baie albastrul... dar si verde e dragut

| mariana_7652 a răspuns:

Uite:ieri mi-am cumparat gresie pentru.baie:eu nu sint fan bleu, dar am luat ceva gen marmura, albastru - iar ceva mult mai deschis bleu pentru. faianta! mi s-a parut nimerit pentru.baie! am vazut multe dar asta am cumparat! dar am si eu o intrebare:pentru. un living am comandat(e comanda speciala-e din cauza ca nu e ieftina)si e ceva f.deschis bej cu ceva f.deschis, arta super(elegant zic eu - dar asta nu inseamna ca si altii considera elegant) CUM va fi? CE ZICI? parca putin e f.deschis! acum gata! a fost expediata azi dim. din Constanta (cred ca e din Grecia, dar asta nu ma incalzeste)dar oricum vreau parerea ta! Mobila cred ca va fi un albastru mai inchis si comodele si fatoliile! va merge? dar ce lumini sa pun? exclus spoturile! pe tavan vor fi 3 si unul pe un perete! Scrie-mi repede ca miine dau raspuns!