| cassandrra a întrebat:

Mai pot semana porumb la aceasta data? As vrea sa am in septembrie pentru fiert...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu stu la curte si chiar joi am pus porumb numai pentru fiert
Nu este tarziu
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, nu e chiar aşa târziu.

| MeConstantine a răspuns:

De semanat poti semana nu zic nu, dar tine cont unde il tii in spatiu deschis sau inchis pentru ca porumbul ca si alte plante tine cont de sezon (adica de temperatura ambientala pe care o va simti). Daca semeni in sera sau spatiu inchis poti sa semeni când doresti daca ai temperatura ambientala ca a anotimpului in care trebuie sa fie.

| ChrissD a răspuns:

Cu siguranta poti sa mai pui si acum eu an vazut oameni care au pus vineri...