| Wewillrockyou11 a întrebat:

Mi-am pierdut cheile ieri pe afara si nu le-am gasit! Ce sa fac? Costa mult sa fac o cheie noua sau sa schimbam butucul de la usa!

Răspuns Câştigător
| CISCO a răspuns:

Schimba butucul, e mai sigur. sti mai bine sa fi sigur ca hotu nu vine la pont si intra frumos cu cheia si ia calculatorul tau si gata nu m-ai vorbesti cu noi pe TPU deci butucu e sfant,

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Un butuc de yala costa 20-25 e chei, cu 3 sau 5 chei.O cheie simpla 5-10 lei.Schimba butucul, e mai sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheia ca e mai ieftin si usor de facut.succes.

| bumtzbumtz a răspuns:

Pune si tu afise.

| iasicumpara a răspuns:

O cheie te costa maxim 15 - 20 RON. Butucul de la usa te costa cam 100 - 200 RON. Acum vezi si tu cate chei veei avea nevoie in caz ca schimbi butucul (iti da vreo 2-3 la unul nou)

| andreea242000 a răspuns:

Nu