| Bucur_Cristian_1993 a întrebat:

Mi-am pus usa termopan pentru exterior de la Gealan si am o problema,cand vreau sa inchid usa cu cheia nu se poate,e ca si cum ceva blocheaza incuietoarea... daca puteti sa ma ajutati, dau funda.

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Obligat, este in garantie, deci mergi la firma si prezinta problema, sunt obligati sa remedieze problema sau dupa caz sa inlocuiasca obiectul.

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Amice daca ai cumparat recent produsul trebuie sa ai garantie. Te duci si le spargi gura! laughing (glumeam).