| carmina_6605 a întrebat:

Nu stiti pe cineva care doreste lut pentru modelaj? oale de sarmale, ghivece de flori, seturi de cescute de cafea, toate din ceramica, etc, fac si la comanda tot ce sa poate din lut

3 răspunsuri:
| remus a răspuns:

O zi buna, sunt interesat de ulcior de lut pentru apa, vin etc. si ghivece pentru flori cat mai mari.

| Raluca_2066 a răspuns:

Ma intereseaza ghivece de flori (obiectele sunt arse, da?). Daca trimet niste fotografii cu dimensiuni imi poti spune un pret aproximativ si modul de livrare?

| xuedezu a răspuns:

Imi puteti face o oala de lut pentru apa?