| RoyDupuis a întrebat:

O recomandare pentu un aspirator bun? Am ap. 4 camere...

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Bune sunt cele de la Miele. Dar la un preț foarte bun iti recomand un Heinner de 2400W si sac de 4 litri. Dezavantajul: e gălăgios.
Si Philips face aspiratoare foarte bune, daca ești dispus sa dai ceva mai mult.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bosch e made in china, alte marci made in china doar printr-o minune sa gasesti made in poland sau ceva facut in europa recomand. Macar 100 eur e un pret bun pentru aspirator

| LaraClarice a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search

Ți-l recomandat cu mare plăcere. Îl am de 3 ani și își face treaba foarte bine.

| Alin2000Ieremia a răspuns:

Karcher WD3, e foarte bun, trage foarte bine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alin2000Ieremia):

Karcher fac jucarii cu un raport pret/performanta excelent, am tot auzit de ele. Eu am asta si chiar e super-ok. Filtrare prin apa, recipient bagless dar daca tii musai sa tragi praful in sac, are si un sac in pachetul de retail, se poate folosi cu brio si la spalarea de mochete/covoare, poate aspira si lichide in caz de e nevoie. https://www.emag.ro/......ENMB0BBBM/