| Angelina_Ana_1968 a întrebat:

Pot instala o camera wb la distanta daca n-am acolo internet

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa o prinzi in suruburi, merge. Doar atat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai un cablu atat de lung, da.

| mihai69 a răspuns:

Cameră web, nu. Dar poți pune o cameră care înregistrează pe card sau hard disk USB. Și din când în când verifici ce s-a înregistrat (gen cameră auto / dashboard camera).
Altă variantă ar fi webcam IP cu un router 3 sau 4 G cu cartelă SIM dedicată.
Sau chiar un telefon mai vechi, cu cameră, o aplicație de IP camera pe el și evident, un SIM doar de date.