blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

Pt o bucatarie cu pereti de o culoare verde crud, mobilier visiniu si gresie bej f deschis ce culoare de perdele mi-ar trebui ca sa nu inchida foarte tare incaperea? Si ce culoare de canapea?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Verde si visiniu sunt culori destul de tari... depinde de nuanta lor. Oricum si canapeaua si perdelele pot fi bej. Canapeaua poate avea perini sau verzi sau vinisii

1 răspuns:
| stina a răspuns:

eu as zice sa mergi cu perdelele pe bej sau verde crud, iar mobilierul sa il iei intr-o nuanta de visiniu care sa se potriveasca cu mobila.