| Ally_3377 a întrebat:

Recent am lansat un site despre produse handmade: www.ask-anything.net
despre ce ati vrea sa cititi aici?

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Ally, daca sunt experimentate de tine incearca sa scrii mai cald, mai prieteneste. spune intai cu voce tare ca celei mai bune prietene si apoi scrie, fara sa tai cuvintele calde, care apropie cititorul.

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

In primul rand foloseste limba romana corect (nu se scrie "si nu as stii" cu 2 i, de exemplu), cu diacritice.
ce sa aiba in plus? multe linkuri catre siteuri similare; capitole speciale de bricolaj, decoratiuni.
si pune numai ce ai experimentat tu (de exemplu, dupa cum ai scris cred ca reteta de sapun e de la altcineva) sau altii, dar citeaza sursa (intai vorbesti cu proprietarul ideii/experientei si apoi pui si link eventual).

| Ally_3377 explică:

Simf, multumesc pentru raspuns si te asigur ca toate produsele despre care am scris pe site au fost experimentate inainte, iar toate pozele imi apartin.