| cristina2321 a întrebat:

Care sunt site-urile pentru produse handmade pe care am cele mai mari sanse sa vand origami?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.etsy.com
Este un website specializat pe hand-made. Sper ca te-am ajutat cumva.

| mjk99 a răspuns:

Sincer, in Romania nu cred ca exista site-uri de profil. sau daca exista, sunt foarte nepopulate. cel mai usor poti vinde origami pe site-uri cunoscute ca si OLX, Okazii, etc. sper ca ti-am fost de ajutor!

| Felician_Cristian_1990 a răspuns:

Am un prieten care e princeput in origami si chestii de-astea... I le-a prezentat profesorilor si chiar si ei au cumpărat laughing) si poti sa vi cu o idee sa se facă in școala o ceva caritabil si 30/40/50 % sa se ducă la bătrâni sau asa ceva. Baftawinking