| genygeny a întrebat:

Sal as vrea sa imi pun un tapet in sufragerie doar pe un perete dar as vrea cu al si negru imi puteti da o idee va rog, am vrut la inceput o pictura dar as prefera un tapet ca e mai simplu si mai usor de pus

Răspuns Câştigător
| lost.in.rain a răspuns:

Trebuie sa ti cont de dimensiunea camerei, de lumina si de mobilierul din camera. Poti aplica pe fond alb motive florale chinezesti, poti face un joc de umbre. Ca sa iti faci o idee despre cum arata un tapet alb-negru, acceseaza www.incasa.ro (sectiunea covoare/mochete/tapet) sau www.interiordesigner.ro.
Mult succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos si un fototapet.se pune repede si cu atentie, vei avea un perete frumos care-ti va da impresia de spatiu.noi am pus 4 persoane cam intr-o ora pe un perete.fiindca trebuie fixat bine sa nu se cunoasca intre coli.am avut patru coli. dar sunt fototapete mari pe dea-ntregul. e mult mai simplu.

| Kate21 a răspuns:

Ai putea sa faci fond alb si inimioare negre sau niste desene cu stelute sau orice dragut
sau ai putea sa scrii mesaje sau citate sau versuri