| ThEKiDDuTz a întrebat:

Salll TPU! Am si eu o intrebare pot sa fac calculatorul televizor sai sa umblu cu telecomanda, si daca vreau sa ma joc pe calculator sa sting televizorul si ma joc big grinbig grinbig grinbig grinbig grin.Plsss spuneti-mi si mie

Răspuns Câştigător
| Des13 a răspuns:

Cumperi un TV tunner extern sau intern (tu decizi, prima varianta ar fi usor de instalat, a doua e mult mai ieftina - detalii in magazin laughing ).
te ajunge cam intre 150-200 lei unul bun (sau mai ieftin, depinde de oferte).
** sau poti apela la site-uri ce furnizeaza TV online (gen Cool-itv.net), dar sunt pretentioase, trebuie sa instalezi tot felul de programe (si desigur nu o sa ai telecomanda).