| JustDolt a întrebat:

Imi puteti spune cam la ce pret ajung daca vreau sa cumpar o unitate cu elemente de ultima generatie?(placa video, placa de baza, etc.) Multumesc anticipat! Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Nu cumpara unitate de ultima generatie (oricare ar fi ea) gata facuta niciodata!
In primul rand pentru ca sunt extrem de scumpe iar in al doilea rand nu sunt fiabile!
Daca vrei un pc bun la toate il faci tu din piese te mai ajut si eu daca vrei si imi dai ID-ul de mess!
Imi zici suma in care vrei sa te incadrezi si eu iti aleg piesele iar tu cand dai comanda ii spui operatorului ca le vrei montate.

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Zeci de milioane. Si cand zeci ma refer la peste 5.
Hai sa vedem. De exemplu doar placa video poate fi peste 2000 ron.

| Ovidiu a răspuns:

3000 ron (numai unitatea) chiar mai mult