| Adrian2666 a întrebat:

Am achiziționat si eu acest pistol de vopsit : Pistol de vopsit cupa sus, Strend Pro S-970B, duza 1.4 mm, 1000 ml, cana inox. Intrebarea mea este cum functioneaza acest pistol, daca ati putea sa imi dati cateva instructiuni (l-am primit fara manual de instructiuni) am pus vopseaua in el si nu pulverizeaza, decat sare vopseaua din el ca la robinet avand o presiune mica.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Functioneaza cu aer compromat, deci iti trebuie si un compresor + furtun de racordare.

| Bula a răspuns (pentru Bula):

Aer comprimat

1 răspuns: