| CalinaXandra a întrebat:

Bună! Cam la ce costuri ajungi cu o casa la rosu pe un singur nivel? Maxim 100mp.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea putine detalii ca sa iti zica cineva o suma...
tine de proiect, de materiale, de cine iti lucreaza, daca intra si pretul terenului sau nu, daca folosesti caramida, bca, samd... sunt multe variabile.

| CalinaXandra explică (pentru suntserios):

Inafara de teren ca îl avem deja. Actele și autorizațiile pentru construcție le avem. Ma interesează strict ridicatul la rosu din caramida dacă firmele de construcții au preturi asemănătoare.

| suntserios a răspuns (pentru CalinaXandra):

Doar materialele probabil undeva la 30000 euro
Manopera nu as sti sa ma pronunt, probabil vreo 15.000 euro