| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am o bucata de pamant unde vreau sa imi plantez cca 50 de copaci pentru lemne de foc. Am nevoie de acceptul cuiva sau acte pentru a face acest lucru? Scuzati daca nu m-am exprimat corect.

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Ca sa ii plantezi, nu ai nevoie de nimic. Va fi problema cu taiatul lor. Intreaba mai bine la Primaria de care apartine terenul.

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Iti trebuie de la primarie o chestie, fiindca impaduresti terenul si nu il mai cultivi. Ceva de genul.

| missfatadelatara a răspuns:

Întreabă la primărie la urbanism.

S-ar putea sa fie nevoie de acte dîn moment net ce schimbi utilizarea terenului, poate de la ocolul silvic.