| Mihali_Alex_1999 a întrebat:

Salut!
Am scos din greșeală detectorul de gaz din priza. O sa bipaie dacă îl bag înapoi? Când l-am băgat a bipait însă l-am scos repede ca nu știam ce se petrece. Nu știu dacă bipaie doar o data ca s-a pornit sau ca o sa bipaie în continuu

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, bipăie pana se seteaza. Apoi nu mai ai probleme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, e normal sa bipaie când îl pui înapoi. De obicei un bip.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bgal la loc in priza o sa bipaie cateva secunde pana se actualizeaza nu iti fie teama nu pațesti nimic, la fel face si cand se intrerupe lumina cand reporneste bipăie.

| KovacsB a răspuns:

Bipaie doar de cateva ori ca sa stii ca inca functioneaza.