| Filipoiu_Andrei_1989 a întrebat:

Am uitat la incarcat bormasina BOSCH psr 14.4 v (Lithium-ion battery)cam 7 ore..si acum nu mai merge ..nu mai raspunde la nimic. ce e de facut? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Încărcătoarele Bosch sunt performante şi protejează bateria la supraîncărcare. Verifică dacă nu s-a defectat încărcătorul în primul rând.

1 răspuns:
| Filipoiu_Andrei_1989 explică:

Pff,la asta nu m-am gandit, ea are un bec verde care nu se mai aprinde, dar treaba e ca nici bormasina ..in timp ce o incarcam la sa zic vreo 2 ore imi aparea k e plina, dar am zis sa o mai las ca imi trebuia a 2-ua zi dar am adormit.nu stiu ce sa ma fac.e viata mea! big grin