| Stama_Robert_1995 a întrebat:

am si eu o problema, am o bormasina de la BOSCH pe acumulatori, nu stiu ce sa le fac acumulatorilor pentru ca nu mai merg, ii bag la incarcat, se incarca si cand vreau sa folosesc bormasina merge cam 20 de secunde, ce cauza poate avea de nu mai merge?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o arunci sau sa cauti alti acumulatori pentru ea. Asa se intampla cu acumulatorii pentru scule electrice de putere mare. Din cauza incarcarii frecvente si caderilor de tensiune produse in timpul sarcinii, isi pierd din capacitate. Nu ai ce sa le faci.