| boborock2011 a întrebat:

Salut,

am un Indesit Innex XWDE 961480X; imi puteti spune cum scap de mirosul de cauciuc, atunci cand usuca rufele? s-a confruntat careva cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu stiu exact la acest tip de masina daca ai un program de autocuratare, daca nu da o spalare cu un program scurt cu putin detergent si putin inalbitor. Dupa rularea programului sterge si cauciucul de la masina cu o carpa de bumbac.Sa nu ti usa la masina inchisa cat timp nu o folosesti, las-o intredeschisa.

| boborock2011 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Masina are un an de cand este in folosinta si la fel se comporta.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru boborock2011):

Cred ca ai tinut-o cu usa inchisa si nu ai curatat-o niciodata, de aceea.