| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut astazi pe internet incubatoare facute acasa si as vrea sa stiu daca ati facut sau macar daca ar fi posbil. https://youtu.be/bCIozTuXHyU Cam asa as vrea sa il fac. Fara hate

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Poți sa faci unul urmând un tutorial.

| steauakabri a răspuns (pentru Sofer):

Pe mine ma interesa daca pot sa fac unul cum e in tutorial adica cu bec infrarosu/normal

| JicaContra a răspuns:

NU inteleg intrebarea... "daca ar fi posibil", pai omul iti arata un video care dovedeste foarte clar ca e posibil, de ce nu incerci? risti cateva oua si o improvizatie la curentul electric tongue

Răspuns utilizator avertizat