| CRISTIjsj a întrebat:

Salut, azi am cumparat o piscina cu cadru metalic si mi-a intrat un lemn in ea si s-a spart, cu ce o pot lipi? Pls urgent va rog!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2YBIfvk Poti sa pui si prin interior si pe afara. Daca vrei si ceva mai rezistent camera de bicicleta (taiata bucata) lipita cu prenandez sau un alt adeziv asemanator aflat la chimicale. Mergi si intreaba acolo!

1 răspuns:
| RKBlue a răspuns:

Poti folosi pistolul de lipit, daca spartura nu e prea mare.