| clmadalina a întrebat:

Daca mi s-a spart piscina, cu ce o pot lipi?
big grin

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Pai in cutia de la piscina sigur sunt niste petice rotunde de diferite culori, cu elea se lipeste sau le mai poti gasi si in magazine(practiker, bricostor etc) aceste petice

5 răspunsuri:
| anonima13 a răspuns:

Nu cred ca mai merge, pentru ca este foarte greu de gasit gaurastraight face, mai bine iti cumperi altahappy

| 123Julia a răspuns:

Poi.....in cutia piscinii exista ca un patratel crem intr-o punguta.cu acela daca nu ai sau l-ai pierdut nu poti altfel...

| anonim5491 a răspuns:

Si mie mi s-a spart dar vezi ca iti da un fel de petec la ia cu care o poti lipi sau poti cumpara din magazine

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Cu sîrmă!

| Ungureanu_Byencuta_1998 a răspuns:

Bună ziua am o piscina si are o (gaurica) s-a spart cu ce o pot lipi