| Gamingx61 a întrebat:

Cainele a ros o bucata buna din canapea si chiar si reparata nu ar arata cum trebuie. Intrebarea mea este: stie cineva de unde pot cumpara o canapea ca asta? Stau in chirie si i-o voi cumpara inapoi omului, ca nu am ce altceva sa fac. http://i.imgur.com/HvKznkQ

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Materiale asemănătoare am văzut la diverși „nene" care vând mobilă din remorci de mașină, pe marginea drumului (prin parcări). Calitate = 0.
Dar o să semene (oarecum) cu originalul.
Părerea mea? Mai bine ai căuta totuși un tapițer priceput - după câte văd nu e chiar de nereparat.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai bine cheamă un tapiţer! O să îmbrace în ceva estetic urâţenia aia, proprietarul va fi şi el bucuros şi nici nu te va costa cât o canapea nouă.

| Ara997 a răspuns:

Decupeaza elegant o bucata de material de pe spatele canapelei daca e acelasi material si incearca sa te ajuti cu cineva care se pricepe si repar-o. nu merita sa cumperi noua

| Utilizator255 a răspuns:

Plaseaza imaginea asta la google imagini, si daca o gasesti pe acolo dai click pe ea si vezi poate gasesti un site ceva.