| Junseng a întrebat:

Salut! Ce părere aveti despre programul prima casa? Vreau sa imi iau un apartament in Mamaia sat. Vara vreau sa îl pun la treaba, iar restul anului sa stau in el. Ce pareri, sfaturi aveti?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Evaziune fiscala.
Frumos.

4 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Daca te incadrezi este ok

| Robertandrei4858 a răspuns:

Este o buna afacere, atâta timp cât îndeplinești condițiile necesare, merita sa fructifici facilitatea.

| goguPatent a răspuns:

Stii ca e foarte foarte foarte complicat sa dai inchirie un apartament luat prin prima casa da?

| Junseng explică (pentru goguPatent):

Stiu la ce te referi. Dar vreau sa fac asta fara știrea bănci.