| Alinailies a întrebat:

De unde pot cumpara uruiala la un pret rezolabil si pui zburati sau gaini ouatoare?
Zona Bucuresti, Ilfov, Giurgiu.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Caută silozuri de cereale, Mori, Dar o chestie senzațională la care cred că nu te-ai gândit deloc
există si posibilitatea să iei legătura cu tot felul de firme de panificație de exemplu la iesirea din Bucuresti spre Giurgiu exista o frimă mare de panificație se numeste COCSAL
si sa le zici să iti vândă ție toate prăjiturile expierate si toate pâinile care se răcesc si care nu mai pot fi vândute si toate produsele de panificație de care ei vor să scpe.
asa că vei facer rost repede si foarte ieftin de pâine si prăjituri de dat la animale.

| Alinailies explică (pentru zilog):

Multumesc! Au paine veche de vânzare la firma despre care vorbesti dar voiam cereale. Nu e indicat sa hranesti pasarile cu multa paine.

| MValentin a răspuns:

Agroland, daca nu cauti prin periferia orasului si iei de la un om de acasabig grin dar agroland e ok

| Alinailies explică (pentru MValentin):

Stiu de agroland dar de ceva timp au doar pui de o zi, am sa sun sa ma mai interesez.
Multumesc!