| GaN a întrebat:

Poate parea prosteasca, dar chiar nu stiu. Exista facultate de teologie fara frecventa sau cu frecventa redusa? Pentru ca m-ar interesa dar nu imi pot abandona nici locul de munca!
Ma intereseaza in special in zona Bucuresti-Ilfov-Giurgiu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista, la teologie sunt numai cursuri de zi.
Poti vedea toate facultatile de teologie ortodoxa (banuiesc ca esti ortodox) aici:
http://www.teoradea.ro/? option=com_content&view=article&id=88

1 răspuns:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Facultate de teologie ai in Bucuresti. Dar se face numai la zi, cu prezenta obligatorie la toate cursurile, slujbele, etc.