| Maya100 a întrebat:

Eu vreau de ceva tinp sa imu decorez camera... tinand cont de faptul ca am doar 11 ani nu pot sa imi cumpar mare lucru ....deci vreau sa imi decorez camera ieftin. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| lidiuta a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui un desen pe perete sau niste abtipilduri mai mari, sau sa-ti pui cateva postere cu vedete din reviste ( poti sa-ti faci singura niste postere, din desene decupate din reviste lipite pe foi mari A3 sau A2 )Sper ca team ajuat! Poate imi dai funda.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa arunci o sticla de vin rosu pe pereti si apoi sa ii rogi pe ai tai sa o redecoreze pentru ca te trage la bautura prostia pe care ai facut-o.