| Andrei2991 a întrebat:

Salut, imi da cineva un model de pat, cu latimea de ~130cm si lungimea de 200cm, incerc sa gasesc un model interesant dar se pare ca vanzatorii din UK nu livreaza in Romania. As vrea un link de la modelul respectiv. Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Depinde din ce material vrei sa fie (lemn masiv, pal, fier forjat etc), ce stil ca sa se potriveasca cu restul camerei si depinde ce buget ai. Mie mi-ar placea un pat din fier forjat (gasesti o gramada daca cauti pe google), dar probabil pentru un baiat nu arata asa bine. Doar nu o sa cumperi un pat din alta tara. Iti dai seama cat va costa transportul. Ce sens ar avea? Gasesti orice vrei in Romania, cauta pe google si linkurile cu magazine si producatori vor aparea

| Valentinaldoilea a răspuns:

Cu latimea de 130, nu cred ca ai sa gasesti. Fa-l la comanda. Asa alegi si modelul.

| Andrei2991 explică (pentru Valentinaldoilea):

Comanda de unde? Stii vreo firma buna?

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru Andrei2991):

Sint orase care au firme bune, dar depinde unde locuiesti. Eventual, la fabricile de mobila, ele fac si la comanda.