| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare care ma macină. De vreo 2 zile tot caut un link pe care-l găsisem pe Facebook, referitor la un anumit model de Mercedes, renumit pentru indestructibilitatea sa. Era vorba de E-Class, modelul W123, cunoscut si sub denumirea de Cobra. In acel articol era pus accent pe un anume model dacă nu ma înșel, mai exact pe E280.
Deci, tot încerc sa găsesc linkul acela, articolul acela si nu dau de el. Dacă m-ar putea ajuta cineva, ar fi minunat.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Anonymous10000 a răspuns (pentru cfrtobias):

Asta îl știu. Am citit tot articolul. Era un articol/link de pe Facebook, in care se scria cât de bune erau, si cât de rar trebuia sa te duci la service cu ea, astfel încât, compania aproape ca ajungea la faliment, din cauza lor. La 1 milion de km, se ardea un bec.(pe langa consumabile). Zic doar eventualele probleme ce apăreau la ele. Si nu mai găsesc articolul ala...deloc