| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

In luna Iunie am primit de la un prieten un brad cu radacina. L-am pus in oamant si dupa aprox. o saptamana am observat ca s-a prins si a inceput sa creasca. Acum la inceput de august am vazut ca a inceput sa se usuce foarte rapid. Ce s-a intamplat? O sa isi revina? E de la canicula?

2 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Iti recomand sa il scoti deja.nu o sa isi mai revina.si eu am avut un bradut sanatos dupa ce a inceput sa se usuce am crezut ca e din cauza caldurii cu toate ca il udam.dar s-a uscat de tot...

| bestWallpaper a răspuns:

Brazilor le trebuie multa apa.