| vicky2002 a întrebat:

Mi-am propus ca in aceasta saptamana sa fac curatene generala in apartament. Apartamentul are 3 camere, 1 bucatarie, 1 balcon si 1 baie. Cu ce ma sfatuiti sa incep? As vrea sa fie cat mai eficient. Dau funda pentru cea mai buna solutiewinking

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, eu cand stateam la bloc, si incepeam curatenia procedam asa:
aveam balconul la sufragerie, deci, primul era balconul, apoi sufrageria, dupa ce terminam astea 2, inchideam usa ermetic, apoi incepeam cu bucataria si holu, dormitoru, si la irma ramanea baia, asa ne venea noua cel mai usor...acum tu faci cum crezi tu de cuviintawinkingnu te putem obliga, dar te putem informa; dwave si spor la treaba