| simpleme23 a întrebat:

Stiti cumva in ce magazine as putea sa gasesc plante carnivore,cum ar fi Dionaea Muscipula? p.s. :am deja Sarracenia, dar nu face prea multe...multumesc anticipat, funda pentru cel mai util raspuns!

3 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Poti gasi aici persoane care sa te ajute in acest sens http://plante-carnivore-de-vanzare.blogspot.ro/

| simpleme23 explică:

Stiu ca se gaseau in Bricostore, Dedeman, acum cativa ani, de exemplu eu am luat Sarracenia din Kaufland si ma gandeam ca poate a mai vazut cineva, a cumparat...