| bogdannel21 a întrebat:

Salut tpu.am o problema cu o centrala Viadrus u22 de prin anul 2008, mi s-a rupt balamaua de sus de la usa de jos(usa de la cenusar).Se poate gasi aceasta balama sau trebuie schimbata toata usa? Niste magazine care au acest produs stiti cumva?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Apeleaza pe specialisti care v-au montat centrala si spune-le ce problema ai si daca ai certificatul de garantie! Da, trebuie schimbata toata usa!

| nextmt a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa schimbi toata usa. Cred ca din Dedeman poti comanda o astfel de usa.

| bogdannel21 explică:

Se poate suda aceasta balama cumva... daca este din fonta?