| Balaban_Marian_1999 a întrebat:

astazi mi-a murit femela de la perechea de zebre australiene era lovita la gat sau ceva de genul si avea jos un ou spart din ce cauza mi-a murit /? si daca mi-a murit masculul o sa poata sa se imperecheze cu alta femela? va roogggg ajutor! imi pare rau ca a murit va rog ajutati-ma crying! dau funda!

Răspuns Câştigător
| RaduTheTPUMaster a răspuns:

Sunt expert in asa ceva! Masculul se va imperechea cu alta femela daca seamana cu cea care a murit si daca are un numar egal de dungi.

| Balaban_Marian_1999 explică (pentru RaduTheTPUMaster):

Pai era alba! deci daca ii iau alta la fel se va imperechea nu? si oare de ce mi-a murit femele?

| Balaban_Marian_1999 explică (pentru RaduTheTPUMaster):

Pai era alba! deci daca ii iau alta la fel se va imperechea nu? si oare de ce mi-a murit femele?

3 răspunsuri:
| RaduTheTPUMaster a răspuns:

Daca nu merge, contacteaza-l pe prietenul meu ( https://www.facebook.com/tudor.zbranca )