| LoveIsLove4Ever a întrebat:

dau funda. Am o masina de spalat Samsung wf1600nhw si am o problema cu ea. In timp ce spala, pe orice program, masina se opreste din spalat inainte sa treaca la clatire scotand patru beep-uri. Masina nu mai spala, ramanand pornita si la intervale de un minut, scoate iar acele patru beep-uri.
Daca o scot din priza si o bag la loc, isi revine doar pentru cateva secunde. Folosesc Calgon si detergenti automati. Masina este la tara alimentandu-se cu apa din fantana prin intermediul hidroforului.
Care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
| RALUCA22223 a răspuns:

Nu e bine sa o scoti din timpul spalarii fiindca se strica mai rau ar trebui sa chemi un mecanic sau in cel mai rau caz sa-ti iei o masina noua, funda?